• икони-1
 • икони-2
 • икони-5
 • banner1
 • banner3
 • banner2
 • USB Blender

  USB Blender

  мини батерија protable миксер сок
 • Со LED светло

  Со LED светло

  Со LED LightWith Лед LightWith предводени од светлината
 • новиот Дизајн

  новиот Дизајн

  2107 топла продажба на мултифункционален блендер

Добредојдовте во светот на брзината и ефикасноста

Магазин нашите врвни категории и да откриете сите што имаат да понудат

Cixi Сити Qikang Електрични апарати копродукции, Ltd е лоцирана во Ningbo град на провинцијата Жеџијанг, еден од најпознатите крајбрежните градови на Кина. Нашата компанија има предност на удобен превоз, во близина на пристаниште и аеродром.

Qikang е еден од водечките OEM бази на машини за обработка на храна во домаќинството, нашата фабрика може да обезбеди на клиентите со повеќе од 60 производи што доаѓаат во десет категории. Qikang покрива вкупна површина од 28.000 квадратни метри, од кои 18.000 метри квадратни се за фабрички згради, особено има над 50 комплети опрема за вбризгување на пластика и три флексибилни собранието линии ...

за нас

Имаме производи што треба, од А-Z

Крстарење до победа со овие големи брендови

Магазин нашите врвни категории и да откриете сите што имаат да понудат

 • besuto
 • Fronton
 • tosaka
 • ТИМ 截图 20170724143042
 • логото
Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете Куп

WhatsApp Online Chat !