• icons-1
 • icons-2
 • icons-5
 • banner1
 • banner3
 • banner2
 • USB Blender

  USB Blender

  mini rechargeable protable lëng blender elektrike
 • Me LED Light

  Me LED Light

  Me Led LightWith Led LightWith e udhëhequr nga drita
 • Dizajni i ri

  Dizajni i ri

  2107 shitja e nxehtë blender multifunksionale

Mirë se vini në botën e shpejtësisë & ​​Performance

Dyqan kategoritë tona të lartë dhe të zbuloni të gjithë ne duhet të ofrojmë

Cixi City Qikang Electric Appliance Co, Ltd, është e vendosur në qytetin e Ningbo e Provinca Zhejiang, një nga qytetet më të njohura bregdetare të Kinës. Kompania jonë ka avantazhin e transportit të përshtatshëm, në afërsi të portit detar dhe aeroportit.

Qikang është një nga bazat kryesorë OEM e makinerive të përpunimit të ushqimit shtëpiake, fabrika jonë mund të ofron klientëve me mbi 60 produkte që vijnë në dhjetë kategori. Qikang mbulon një sipërfaqe totale prej 28.000 metra katror, ​​ndër të cilat 18.000 metra katrorë janë të ndërtesave të fabrikës, sidomos ka mbi 50 komplete të pajisjeve për injeksion plastike dhe tre linja fleksibël kuvendit ...

rreth nesh

Ne kemi produkte që ju duhet, nga AZ

Cruise në fitore me këtyre markave të mëdha

Dyqan kategoritë tona të lartë dhe të zbuloni të gjithë ne duhet të ofrojmë

 • besuto
 • Fronton
 • tosaka
 • TIM 截图 20170724143042
 • logo
Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

WhatsApp Online Chat !